Polymaker PLA Silk Purple | 3Dplastik.cz
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
Sleva!-76,00 Kč

Polymaker PLA SILK Purple 1,75mm 1kg

Polymaker Polylite Lesklý a vysoce kvalitní hedvábný PLA / Vyrobený z PLA nejvyšší kvality 1.75mm/1kg  Fialová

599,00 Kč S DPH

495,04 Kč Bez DPH

675,00 Kč - 76,00 Kč

check Skladem

Nejnižší cena za posledních 90 dní byla 599,00 Kč

PolyLite je řada 3D tiskových vláken vyrobených z nejlepších surovin, které poskytují výjimečnou kvalitu a spolehlivost. PolyLite pokrývá nejoblíbenější materiály pro 3D tisk, aby vyhovoval vašim každodenním potřebám v oblasti designu a prototypování. PolyLite PLA Silk je jedinečný a snadno tisknutelný filament, který vytváří díly se speciální hedvábnou a kovovou povrchovou úpravou, která skrývá vrstvy.

 

Silk Surface Finish - PolyLite PLA Silk byl vytvořen tak, aby vykresloval součásti s neuvěřitelnou lesklou hedvábnou povrchovou úpravou bez nutnosti dodatečného zpracování. Jeho jedinečná povrchová úprava z něj činí atraktivní volbu pro výjimečné modely výstavních výrobků nebo estetické aplikace, které vyžadují zářivý nebo kovový povrch. PolyLite PLA Silk je kompatibilní s většinou oblíbených 3D tiskáren.

 

Snadný tisk – PolyLite™ PLA Silk funguje dobře s běžnými tiskovými povrchy, jako je modrá páska, páska Kapton, sklo, BuildTak atd. Není potřeba vyhřívaná podložka, ale lze jí použít pro lepší výsledky (až do 60 °C).

 

Nekompromisní kvalita - PolyLite PLA Hedvábné vlákno je vyrobeno z nejkvalitnějších ingrediencí včetně Ingeo od Natureworks. Natureworks je přední světový dodavatel biopolymerů se sídlem v USA s portfoliem vysoce kvalitních surovin PLA vyrobených z rychle obnovitelných rostlinných zdrojů. Kombinace inovativních R&D technologií, systémů míchání a vytlačování od společnosti Polymaker s pryskyřicemi Natureworks Ingeo vytváří spolehlivé 3D tiskové vlákno pro tisk krásných a přesných modelů.

 

 

Vezměte prosím na vědomí, že není možné vyrobit vlákno Silk PLA s odolností vůči tečení teplem; to je důvod, proč PolyLite PLA Silk neobsahuje technologii Jam-Free implementovanou v jiných vláknech PolyLite PLA. To může ovlivnit kompatibilitu s tiskárnami, které trpí tečením za tepla, a těmto uživatelům doporučujeme zvážit vlákno PLA s technologií Jam-Free.

 

Doporučení pro tisk:

 

Teplotu trysky: 190-230

 

Vyhřívané lůžko: Volitelné (doporučeno 25-60℃)

 

 Rychlost tisku: 30-70 mm/s

 

Speciální poznámky N/A Není možné implementovat technologii Polymakers Jam-Free v Silk PLA. Aditiva jsou abrazivní, vyžaduje se hardware odolný proti opotřebení (tj. trysky). Pro tisk s třpytivými částicemi jsou zapotřebí větší trysky (tj. 0,6 mm). Uhlíková vlákna jsou abrazivní, je vyžadován hardware odolný proti opotřebení (tj. trysky).

Údaje jsou převzaty z Technického listu Polymakers a jsou určeny pouze pro referenční a srovnávací účely. Vzhledem k povaze 3D tisku by se data neměla používat pro účely specifikace návrhu nebo kontroly kvality.

 

Pozor – Silk Chrome byl dříve dostupný na plastové cívce (SKU PM70874) a jmenoval se Silk Silver. S uvedením nového obalu Polymakers byl přejmenován na Silk Chrome, aby lépe popisoval barvu. PolyLite PLA Silk Silver (SKU PA03002) je aktualizovaná a světlejší barva ve srovnání se Silk Chrome.

 

Technické a bezpečnostní listy, prohlášení o shodě a doporučení výrobce zašleme na vyžádání na Váš e-mail

Polymaker
3D-0339
6938936709879