Eryone Black TPU filament | 3Dplastik.cz
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Eryone Black TPU 1,75mm 0,5Kg

Flexibilní odolné vlákno, vhodné na tisk těsnění, RC pneu a dalších  1.75mm / 0,5kg  Černá

399,00 Kč S DPH

329,75 Kč Bez DPH

check Skladem

Nejnižší cena za posledních 90 dní byla 399,00 Kč

Eryone TPU Black 

 Cívka vyrobena z papíru

Flexibilní vlákno ERYONE TPU je vlákno na bázi termoplastického polyuretanu (TPU). Nejpozoruhodnější vlastností tohoto vlákna je jeho pružnost. Kromě flexibility je TPU také velmi odolný a těžko se rozbije. Dokáže dobře absorbovat nárazy, což z něj dělá ideální vlákno pro použití, pokud potřebujete pevný materiál. Jeho trvanlivost se také rozšiřuje na schopnost odolat různým prvkům. To znamená, že je odolný vůči vodě, teplu, oleji. Pokud potřebujete vytisknout něco, co musí být flexibilní, odolné nebo odolné, pak bude TPU vaší nejlepší volbou.

 

PROČ ZVOLIT ERYONE TPU?

ERYONE TPU si získává popularitu mezi komunitou 3D tisku pro svou rovnováhu mezi tuhostí a flexibilitou. Navíc s tvrdostí 95A Shore a vylepšenou přilnavostí k lůžku je snazší tisknout i na základní 3D tiskárně, jako je Creality&Ender 3. Od dílů dronů, obalů na telefony až po malé hračky, to vše lze snadno tisknout.

 

Doporučení pro tisk

Tvrdost 95A

Teplota trysky: 190~220℃

Teplota vyhřívané podložky : 55~70℃

Rychlost tisku: 10-30 mm/s

.

Upozorňujeme, že rychlost tisku a teplotní rozsah tiskového média se může mírně lišit v závislosti na použití různých druhů tiskáren. Před samotným prvním použitím nového filamentu je ideální vytisknout tzv. “teplotní věž“.

Technické a bezpečnostní listy, prohlášení o shodě a doporučení výrobce zašleme na vyžádání na Váš e-mail

Eryone